İçerde Uğur Yücel Sürprizi

Artık Uğur Yücelde İçerde. İçerde Uğur Yücel gibi usta bir oyuncuyu da kadrosuna kattı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve Köstebek Filminden uyarlanarak iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde dizisinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor. Dizide çok merak edilen Kudret Sönmez Tek rolü için çok şey söylendi. daha önce de benzer durum Akın Işık karakteri için olmuştu çok isim söylenmişti. Şener Şen, Behzat Ç rolü ile tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu ve Uğur Yücel bu Rol için adı geçenlerdendi. İçerde dizisi 23. bölüm fragmanı yayınlandığında ise Arkadan görünen karakterin Şener Şen olduğu fikri ayyuka çıktı. ancak yayınlanan bölümle birlikte Köstenceli Akın Işık karakterini Usta oyuncu Ercan Kesal‘ canlandırdı.

Kudret Sönmez Tek İçerde

İçerde Kudret Sönmez Tek karakterini Uğur Yücel canlandıracak

Kudret Sönmez Tek Kim?

Bu seferde aynı durum bir anda gizemli bir şekilde ortaya çıkan Kudret Sönmez Tek Karakteri için oldu. ama bu sefer tahminlerden biri tuttu ve içerde Uğur Yücel Kudret Sönmez Tek Karakterini canladıracağı 24 bölüm için yayınlana teaser’ da ortaya çıktı ilgili teaser’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

yayınlanan son fragmanda Uğur Yücelin canlandıracağı Kudret Sönmez Tek karakteri bir mezara çiçek bırakıyor ve bu mezarda da Nermin Duman yazıyor. Nermin Duman Kimdir? bilinmiyor ama tahmin etmek gerekirse Nermin Duman’ı Celal Duman Öldürüyor ve Kudret Sönmez Tek’ de bunun İntikamı için ortaya çıkıyor. Nermin Duman Celal Duman aynı soy adı taşıdığından Kardeş olma ihtimalleri ön planda duruyor.

içerde Nermin Duman

Nermin Duman Kim?

 

Bakalım yeni bölümde neler olacak. Kudret Sönmez Tek Karakteri diziye neler katacak.

ayrıca yayınlanan Fragmanda gördüğümüz kadarıyla Mert fena faka basıyor ve yakalanıyor bakalım bu durumdan kurtula bilecek mi ? Celal baba Silah Çeken Mert ateş edecek mi? yoksa bunların hepsi Celal ile Mert’in bir oyunu mu?

Bunların Hepsi İçerde 24. Bölümde görebileceğiz.

 

İçerde – Kudret Sönmez Fragman

 

İçerde 24. Bölüm Fragman